KOOPERACJA - SPAWANIE PRODUKTÓW, KOMPLEKSOWY OUTSOURCING

Nasza firma, jako samodzielny projektant i producent urządzeń dla logistyki wewnętrznej zakładów produkcyjnych oferuje również usługi kooperacyjne – spawanie produktów oraz ich kompleksowe wykonanie na zlecenie. Doświadczenie oraz posiadany park maszynowy pozwala nam z powodzeniem realizować produkcję zarówno mało jak i wielkoseryjną, specjalizujemy się w wykonywaniu detali i konstrukcji spawanych. Z powodzeniem współpracujemy w powyższym zakresie z firmami z branży automotive, sektora budowlanego, spożywczego oraz innych.

W ramach usług kooperacyjnych wykonujemy m.in:

spawanie-producent-rackow-wamech

RACKI I OPAKOWANIA TRANSPORTOWE

spawanie-elementow-na zlecenie-wamech

USŁUGI SPAWANIA AUTOMATYCZNEGO I MANUALNEGO ELEMENTÓW STALOWYCH

outsourcing-produkcji-spawanie-wamech

GOTOWE PRODUKTY - KOMPLETNY OUTSOURCING PRODUKCJI

Szukasz firmy do stałej współpracy kooperacyjnej?

W ramach usług kooperacyjnych możemy wykonać zarówno produkcję pojedynczych sztuk, jak i wykonywać serie kilkuset lub kilku tysięcy sztuk produktów.

kooperacja-spawanie-wamech
JAKOŚĆ I POWTARZALNOŚĆ

Proces kooperacji – spawania produktów w naszej firmie jest traktowany jako jeden z kluczowych elementów i znajduje się pod stałą, ścisłą kontrolą pracowników działu kontroli jakości. W osobnych procesach sprawdzana jest prawidłowość wykonania zgodnie z dokumentacją, prawidłowość kładzionej spoiny oraz odbiór finalny produktu. Wszystkie produkty spawane manualnie wytwarzane są na modułowych stołach marki Siegmung Demmeler, spawanie automatyczne wykonywane jest na robotach spawalniczych. WAMECH posiada również wdrożone systemy zarządzania jakością: ISO 9001-2015, oraz ISO 3834:2.

Certyfikat ISO 9001:2015 WAMECH PL

Specjalizujemy się w wykonywaniu konstrukcji i produktów ze stali, naszym atutem jest spawalnia - naszą załogę tworzy kilkudziesięciu doświadczonych spawaczy, wyposażonych w profesjonalny osprzęt spawalniczy, źródła spawalnicze renomowanych firm oraz stoły modułowe. Do wykonania dużych serii i realizacji powtarzalnych zleceń wykorzystujemy również roboty spawalnicze. Idealna precyzja oraz szybkość spawania zapewnia niskie koszty wykonania i krótkie terminy realizacji, przy relatywnie niskich kosztach uruchomienia dzięki samodzielnemu projektowaniu i programowaniu szablonów spawalniczych. W ramach naszego parku maszynowego posiadamy również niezbędne do przygotowania i obróbki stali urządzenia - giętarki, piły, frezarki i tokarki CNC a także maszynę do cięcia wodą.

NASZYMI KLIENTAMI SĄ M. IN.:

Skontaktuj się z nami i rozpocznijmy współpracę!

Napisz lub zadzwoń

Michał Korcyl
email: mkorcyl@wamech.com
tel. kom: +48 734 107 754