KATALOGI

KATALOG PRODUKTÓW STANDARDOWYCH

Katalog przedstawia zakres oferty standardowej naszej firmy - mechanicznych systemów transportowych. W celu przeglądania lub pobrania materiału proszę kliknąć okładkę obok.

KATALOG E-LINER

Najnowsze rozwiązanie naszej firmy - wyjątkowe połączenie innowacyjnych koncepcji mechanicznych z funkcjonalnością i bezpieczeństwem. Systemy intralogistyczne oparte na ramach typu E dają wyjątkową elastyczność w zakresie dostaw oraz wysoki poziom ergonomii. Aby przeglądać katalog proszę kliknąć na okładkę obok.

KATALOG C-LINER

Prostota i funkcjonalność to podstawowe charakterystyki powyższego systemu. W celu przeglądania lub pobrania materiału proszę kliknąć okładkę obok.

KATALOG V-LINER

System intralogistyczny oparty na ramach typu A to podwyższony poziom ergonomii i funkcjonalności. Aby przeglądać katalog proszę kliknąć na okładkę obok.

KATALOG WÓZKÓW

Wózki są częścią systemów intralogistycznych C-Liner, E-Liner oraz V-Liner. Dzielimy je na pięć grup: KLT, GLT, Uchylne, Lekkie oraz dedykowane - wykonywane zgodnie ze specjalnymi życzeniami klientów.

KATALOG OBROTNIC

Obrotnice to specjalne urządzenia montowane przy linii produkcyjnej pozwalające na buforowanie materiału i znaczące skrócenie czasu potrzebnego na wymianę pojemników. Współpracują ze wszystkimi typami oferowanych przez nas wózków.

KATALOG PLATFORM

Platformy mogą być uznane za najprostsze rozwiązanie stosowane w ramach przewozu materiałów na terenie zakładów produkcyjnych. Są urządzeniami samojezdnymi i pozwalają na transport pojemników o różnych wymiarach.

KATALOG SYSTEMU AIO

System transportu wewnętrznego AIO to nowe rozwiązanie w ofercie WAMECH - jedna platforma pozwala na transport wózków w czterech rozmiarach. Prostota. romboidalny system trakcji a także bardzo niska masa i wysokość pola roboczego to cechy charakterystyczne AIO.

KATALOG SYSTEMU EFS

System transportu wewnętrznego EFS to nowe rozwiązanie w ofercie WAMECH pozwalające na transport ciężkich opakowań. Jedna, uniwersalna platforma, różne rodzaje stacje przeładunkowych, aktywny system trakcji to cechy charakterystyczne systemu.

KATALOG SYSTEMU TAXI-LINER

System transportu wewnętrznego Taxi-Liner to nowe rozwiązanie w ofercie naszej firmy pozwalające na transport pojemników KLT różnych rozmiarów. Posiada bardzo znaczne możliwości załadunkowe, funkcję obustronnego załadunku i rozładunku oraz wyposażony jest w aktywny system trakcji, co czyni go bardzo efektywnym środkiem transportu wewnątrzzakładowego.

KATALOG SYSTEMU RUROWO - ZŁĄCZKOWEGO

PJ System pozwala na szybką budowę i modyfikacje konstrukcji regałowej co daje wyjątkową elastyczność i oszczędność w przypadku potrzeby dokonywania częstych adaptacji. System cechuje wytrzymałość, prostota montażu i jakość wykonania.