DZIAŁALNOŚĆ PROJEKTOWA

Od momentu założenia naszej firmy jej silną stroną było zaplecze projektowo - inżynierskie i bez wątpienia można stwierdzić, że jest to jeden z kluczowych elementów naszego sukcesu. Z biegiem czasu nasz dział projektowy uległ znacznemu powiększeniu i teraz nad każdym z naszych aktualnych i przyszłych produktów pracuje sztab doświadczonych projektantów.

Oferujemy pomoc w zakresie optymalizacji logistyki wewnętrznej, poprzez przygotowanie unikatowego projektu platform i wózków dostosowanych do profilu produkcji, specyfiki zakładu i indywidualnych potrzeb Klienta. Rozwiązania dedykowane są najlepszym wyborem dla naszych Klientów, gdyż pozwalają na idealne dopasowanie produktu do ich potrzeb. „Standardowe” rozwiązania logistyczne często nie są bowiem dostosowane do charakteru danego zakładu i nie uwzględniają indywidualnych zasad bezpieczeństwa.

Dobór najbardziej optymalnego rozwiązania ilustruje poniższy schemat. Ścisła współpraca działu projektowego z działem prototypowania zapewnia gwarancję satysfakcji klienta i daje pewność, że produkt, który otrzyma spełni jego oczekiwania.

CYKL WDRAŻANIA PRODUKTU