FORMULARZ KONTAKTOWY

Rozumiem i akceptuję, że wysłanie wiadomości poprzez niniejszy formularz oznacza wyrażenie zgody
na przetwarzanie moich danych osobowych. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych
znajdziesz w naszej polityce prywatności.

KONTAKT BEZPOŚREDNI

DZIAŁ SPRZEDAŻY - INTRALOGISTYKA

Michał Korcyl
email: mkorcyl@wamech.com
tel. kom.: +48 734 107 754

Krzysztof Wnęk
email: kwnek@wamech.com
tel. kom.: +48 734 106 683

Paweł Kucab
email: pkucab@wamech.com
tel. kom.: +48 668 226 531

DZIAŁ SPRZEDAŻY - KOŁA I ZESTAWY KOŁOWE

Honorata Zatwardnicka
email: hzatwardnicka@wamech.com
tel.: +48 12 355 00 10

DZIAŁ SPRZEDAŻY - USŁUGI

Karol Duda
email: kduda@wamech.com
tel. kom.: +48 603 925 825

DZIAŁ ZAKUPÓW

Maciej Wolski
email: mwolski@wamech.com
tel. kom.: +48 697 750 013

Barbara Michalik
email: bmichalik@wamech.com
tel. kom.: +48 603 925 826

Mateusz Tymoszuk
email: mtymoszuk@wamech.com
tel. kom.: +48 734 107 752

ADMINISTRACJA / KSIĘGOWOŚĆ

Aneta Twaróg
email: atwarog@wamech.com
tel.: +48 12 355 00 22

REKRUTACJA

email: rekrutacja@wamech.com
tel.: +48 12 355 00 00

MARKETING

Michał Korcyl
email: mkorcyl@wamech.com