O NAS

WAMECH jest firmą rodzinną o 30 letniej historii, która aktualnie zarządzana jest już przez drugie pokolenie, Pana Wojciecha Wąsik - syna założyciela firmy Pana Piotra. Firma od początku jej istnienia budowana była w oparciu o przyjacielskie relacje zarówno wewnątrz firmy jak i z kontrahentami.

Szczerość i otwartość w naszym działaniu sprawiły, że wielu z naszych Klientów, pracowników czy dostawców współpracuje z nami od kilkudziesięciu lat. Wierzymy, że etyka prowadzenia biznesu, którą się kierujemy jest jedyną słuszną drogą i dzięki niej oraz tworzeniu wysokojakościowych, innowacyjnych produktów odnieśliśmy dotychczasowy sukces – przekształcając się z małej firmy lokalnej w przedsiębiorstwo, które przeszło 70% swoich wyrobów eksportuje na 5 różnych kontynentów.

W swoim działaniu zawsze kierujemy się spełnieniem oczekiwań klientów i oferujemy nie tylko sprzedaż gotowych rozwiązań ale także doradztwo i tworzenie kompletnych, dedykowanych systemów intralogistycznych. Nasze produkty cechuje wyjątkowe połączenie prostoty, ergonomii oraz funkcjonalności - co pozwala na uzyskanie wysokiej trwałości i niezawodności.

TRZYDZIEŚCI LAT DOŚWIADCZEŃ TO...

Kilkanaście innowacyjnych rozwiązań
Klienci na całym Świecie
Rozbudowany dział projektowy
Stały dynamiczny rozwój