PROCES REKRUTACJI

Mając świadomość jak ważnym elementem naszej organizacji jest kapitał ludzki proces rekrutacji prowadzony jest przy bezpośrednim udziale Zarządu Firmy. Pierwszym etapem jest selekcja kandydatów poprzez dobór osób o kompetencjach najbardziej odpowiadającym danemu stanowisku. Kolejne etapy to już bezpośrednie spotkania z przyszłym przełożonym oraz Dyrektorem naszej firmy. Dbamy, aby oprócz posiadanych umiejętności i wiedzy kandydata spojrzeć też na jego potencjał oraz możliwości - strategią naszej firmy jest rekrutowanie osób, które zwiążą się z nami na lata i współtworzyć będą sukces firmy Wamech. Poniżej znajdują się aktualne oferty pracy, na które można aplikować używając formularza aplikacyjnego lub wysyłając dokumenty (CV oraz list motywacyjny) na adres rekrutacja@wamech.pl

AKTUALNE OFERTY PRACY

Asystent Konstruktora

W związku z rozwojem naszego działu konstrukcyjnego poszukujemy osoby na stanowisko Asystent Konstruktora - kliknij na obrazek obok, aby poznać ofertę!

Logistyk

W związku z rozwojem naszego działu zakupów poszukujemy osoby na stanowisko Logistyk - kliknij na obrazek obok, aby poznać ofertę!

Magazynier

W związku z rozwojem naszego działu produkcji poszukujemy osoby na stanowisko magazyniera - kliknij na obrazek obok, aby poznać ofertę!

Montażysta

W związku z rozwojem naszego działu produkcji poszukujemy osoby na stanowisko montażysty - kliknij na obrazek obok, aby poznać ofertę!

Spawacz / Ślusarz

W związku z rozwojem naszego działu produkcji poszukujemy osoby na stanowisko Spawacza / Ślusarza - kliknij na obrazek obok, aby poznać ofertę!