PROCES REKRUTACJI

Mając świadomość jak ważnym elementem naszej organizacji jest kapitał ludzki proces rekrutacji prowadzony jest przy bezpośrednim udziale Zarządu Firmy. Pierwszym etapem jest selekcja kandydatów poprzez dobór osób o kompetencjach najbardziej odpowiadającym danemu stanowisku. Kolejne etapy to już bezpośrednie spotkania z przyszłym przełożonym oraz Dyrektorem naszej firmy. Dbamy, aby oprócz posiadanych umiejętności i wiedzy kandydata spojrzeć też na jego potencjał oraz możliwości - strategią naszej firmy jest rekrutowanie osób, które zwiążą się z nami na lata i współtworzyć będą sukces firmy Wamech. Poniżej znajdują się aktualne oferty pracy, na które można aplikować używając formularza aplikacyjnego lub wysyłając dokumenty (CV oraz list motywacyjny) na adres rekrutacja@wamech.pl

AKTUALNE OFERTY PRACY

Planista Produkcji

W związku z dynamicznym rozwojem naszej produkcji poszukujemy osoby na stanowisko planista produkcji - kliknij na obrazek obok, aby poznać ofertę!

Młodszy Specjalista ds. Marketingu i Obsługi Kontraktów

W związku z dynamicznym rozwojem naszej sprzedaży poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Marketingu i Obsługi Kontraktów - kliknij na obrazek obok, aby poznać ofertę!

Sprzedawca

W związku z dynamicznym rozwojem naszej sprzedaży bezpośredniej poszukujemy osoby na stanowisko Sprzedawcy - kliknij na obrazek obok, aby poznać ofertę!

Montażysta

W związku z rozwojem naszego działu produkcji poszukujemy osoby na stanowisko montażysty - kliknij na obrazek obok, aby poznać ofertę!

Spawacz / Ślusarz

W związku z rozwojem naszego działu produkcji poszukujemy osoby na stanowisko Spawacza / Ślusarza - kliknij na obrazek obok, aby poznać ofertę!