APLIKUJ ONLINE

Poniższy formularz pozwala na szybkiej przesłanie swojej aplikacji. W przypadku chęci kandydowania na znalezioną na naszej stronie ofertę pracy lub stażu prosimy o wpisanie nazwy stanowiska.

W przypadku zainteresowania pracą w naszej firmie i braku zamieszczonej oferty pracy na stanowisko odpowiadające oczekiwaniom zachęcamy do wysłania swojej aplikacji przy użyciu formularza w temacie wpisując potencjalne stanowisko oraz dopisek "kandydatura spontaniczna". Dynamiczny rozwój naszej firmy sprawia, że stale poszukujemy nowych pracowników a kandydatury zgłoszone poprzez formularz będziemy przechowywać na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Nie czekaj tylko aplikuj online i dołącz do naszego zespołu!

FORMULARZ APLIKACYJNY

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Wpisz nazwę stanowiska na które aplikujesz (wymagane)

  Treść wiadomości (wymagane)

  Załącz plik CV (wymagane)

  Załącz list motywacyjny (opcjonalne)

  Oczekiwania finansowe netto (wymagane)

  Wpisz kod weryfikacyjny (wymagane)

  captcha

  Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie klauzuli:
  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"