KONTAKTNÝ FORMULÁR

Beriem na vedomie a súhlasím s tým, že odoslaním správy prostredníctvom tohto formulára súhlasíte so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácií
o spracovaní údajov nájdete v našich zásadách ochrany osobných údajov.

PRIAMY KONTAKT

INTRALOGISTIKA

Michał Korcyl
e-mail: mkorcyl@wamech.com
mobil: +48 734 107 754

Krzysztof Wnęk
e-mail: kwnek@wamech.com
mobil: +48 734 106 683

Paweł Kucab
e-mail: pkucab@wamech.com
mobil: +48 668 226 531

KOLESÁ A SÚPRAVY KOLIES

Honorata Zatwardnicka
e-mail: honorataz@wamech.com
mobil: +48 12 355 00 10

SLUŽBY

Karol Duda
e-mail: kduda@wamech.com
mobil: +48 603 925 825

ZÁSOBOVANIE

Maciej Wolski
email: mwolski@wamech.com
mobil: +48 697 750 013

Barbara Michalik
e-mail: bmichalik@wamech.com
mobil: +48 603 925 826

Mateusz Tymoszuk
e-mail: mtymoszuk@wamech.com
mobil: +48 734 107 752

MARKETING

Michał Korcyl
email: mkorcyl@wamech.com