KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že odesláním zprávy prostřednictvím tohoto formuláře
souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Více informací
o zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

PŘÍMÝ KONTAKT

PRODEJ - INTRALOGISTIKA

Michał Korcyl
E-mail: mkorcyl@wamech.com
Tel: +48 734 107 754

Krzysztof Wnęk
E-mail: kwnek@wamech.com
Tel: +48 734 106 683

Paweł Kucab
E-mail: pkucab@wamech.com
Tel: +48 668 226 531

PRODEJ - KOLEČKA

Honorata Zatwardnicka
email: hzatwardnicka@wamech.com
tel.: +48 12 355 00 10

PRODEJ - KOLEČKA

Honorata Zatwardnicka
email: hzatwardnicka@wamech.com
tel.: +48 12 355 00 10

ZÁSOBOVÁNÍ

Maciej Wolski
Email: mwolski@wamech.com
Tel: +48 697 750 013

Barbara Michalik
E-mail: bmichalik@wamech.com
Tel: +48 603 925 826

Mateusz Tymoszuk
E-mail: mtymoszuk@wamech.com
Tel: +48 734 107 752

MARKETING

Michał Korcyl
email: mkorcyl@wamech.com